На Київщині син голови сільради Олексій Мовчан вибив зуби односельчанці

 На Київщині син голови сільради Олексій Мовчан вибив зуби односельчанці

Олексій Мовчан — син голови сільради Вільшанська Новоселиця Людмили Мовчан та колишнього керівника СВК «Новоселицький» Миколи Мовчана — вибив зуби у своєї односельчанки. Про це повідомляють місцеві блоги.

Влада у селі вже давно належить одній родині. Спочатку Микола Мовчан забрав собі керівництво кооперативом по династії від батька. Потім його жінка Людмила Мовчан стала головою сільради. І виростили вони синочка Олексія, та зробили його засновником кооперативу, який вміло б'є батогами своїх рабів.

І як бодай хто піде проти сім'ї узурпаторів — чекає їх розправа.... Наприклад, більшість працівників, які чинили спротив методам керівництва Миколи Мовчана, були звільнені. Один охоронець, на котрого «повісили» зникнення майна  наклав на себе руки.. і поховали його у кущах, «ібо грєшнік». А керівник, що довів людину до гріха, купив собі квартиру у Києві! Звідки у бідного агронома Миколи Мовчана гроші на квартиру у столиці? Він сам не може пояснити своє джерело збагачення навіть слідчим.

А ось на жінок, що чинять спротив, просто випускають, як собачку, малого Олексія, котрий не цурається нічого та з легкістю б'є їх. Мабуть, через це Олексію дали прізвисько «каратист». Хоча за кількістю вибитих зубів у жертви, його треба називати «Льоха-стоматолог».

Так і сталося з Оленою Ковриженко, односельчанка відмовилась підтримувати батька Олексія Мовчана - Миколу Мовчана - на зборах щодо продовження терміну його керівництва кооперативом СВК "Новоселицький". Олена висловила в обличчя клану Мовчанів свою незгоду та нагадала, що жінка та її родина роками не отримувала дивідендів від кооперативу, хоча є пайовиком.

В цей момент Олексій Мовчан вирішив самостійно розібратися з нею. Чоловік розпочав сварку, використовуючи брудну лайку та підняв руку на жінку. В результаті постраждала отримала тілесні ушкодження у вигляді струсу мозку та вибитих зубів. Чи так мають робити справжні чоловіки по відношенню до жінок? І це дитина держпосадовця!! Дитина голови сільради Людмили Мовчан!

Можливо, Людмилі Мовчан потрібно не землі села «дерибанити» та продавати можновладцям, а піти у відставку, як її чоловік, та приділити увагу сину, що виріс справжнім БАНДИТОМ?

Хоча, про що йде мова, коли ДЕРЖПОСАДОВЕЦЬ, МАТИ, ГОЛОВА СІЛЬРАДИ сама не гребує лаятись, скільки в пельку влізе. І це ОБЛИЧЧЯ нашого села.

17.08.19 Олексію Мовчану було вручено  ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ щодо скоєння умисного тілесного ушкодження по відношенню до Олени Ковриженко.

Доречі, з моменту побиття до вручення повідомлення минуло ТРИ місяці!! Три місяці знадобилось поліції,аби здійснити ПЕРШІ кроки у розслідуванні. Все ж таки, система працює. Мабуть, три місяці клан Мовчанів шукав шляхи уникнення притягнення до суду.. Однак, се-ля-ві.

Бити жінку —  це ознака психологічної ущербності чоловіка. Тепер, нехай «принц печерний» несе відповідальність за всі свої вчинки перед Законом України!!  Чи може знову сховається у полі, як це було минулого року, коли повістка прийшла?