На Київщині з початку року вже друга організована злочинна група наркоторговців постане перед судом

На Київщині з початку року вже друга організована злочинна група наркоторговців постане перед судом

Працівники слідчого управління поліції Київщини за оперативним супроводженням управління протидії наркозлочинності та під процесуальним керівництвом прокуратури області скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення організованою групою низки злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних речовин.

Так, у лютому цього року поліція затримала 4 осіб, які в період з 2019-го до початку 2020 року на території Київщини та столиці займались виготовленням, зберіганням та незаконним збутом наркотичного засобу «метадон», «амфетамін» та «канабіс» за допомогою канал-месенджеру. 

При проведенні санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів поліцейські виявили та вилучили наркотичні засоби, прилади для фасування, сім-картки операторів мобільного зв’язку та мобільні телефони, грошові кошти, отримані злочинним шляхом.

Загалом, правоохоронці задокументували 10 епізодів злочинної діяльності наркоторговців.

Наразі досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за  3 ст. 307 КК України, завершено. Особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.