Патрульні продовжують виявляти осіб, які мають при собі, ймовірно, наркотичні речовини

  • Категорія: Кримінал
Ratings
(0)

Учора ввечері на Святошинському районі, патрулюючи на вулиці Академіка Булаховського, увагу патрульних привертає молодий чоловік, який несе металеве відро, обернене прозорою поліетиленовою плівкою. І все б нічого, але ледве помітивши поліцейських, чоловік стрімголов починає тікати. Громадянина наздоганяють та зупиняють. Підсумок: близько 1,5 кг, ймовірно, прекурсорів, виявлених під час поверхневої перевірки.

Сьогодні вдень на Подільському районі молодий чоловік, ходив від будинку до будинку та щось шукав. Патрульні вирішили поспілкуватися з чоловіком. Останній, ледь помітивши поліцейських, починає накивати п’ятами. Інспектори наздогнали громадянина. Під час поверхневої перевірки у чоловіка патрульні виявили 7 пакетиків із білою кристалічною речовиною та 2 з речовиною бурого кольору, ймовірно, наркотичною.

Кілька годин тому у Дніпровському районі - на проспекті Мира патрульні звернули увагу на громадянина, який йшов вулицею, постійно озираючись. Така поведінка викликала підозру у патрульних, громадянина зупинили. Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у пачці з-під сигарет 8 згортків у ізоляційній стрічці, серед яких 2 пакетики з таблетками, ймовірно, наркотичного походження. Аналогічний вміст був і в коробці з сірниками. Пояснити походження виявленого громадянин не зміг.

У всіх випадках патрульні затримали громадян, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події та вилучення речовин.

Джерело: Kyivpatrol

Читайте також: