Патрульні продовжують виявляти осіб, які мають при собі, ймовірно, наркотичні речовини

Previous Next

Учора ввечері на Святошинському районі, патрулюючи на вулиці Академіка Булаховського, увагу патрульних привертає молодий чоловік, який несе металеве відро, обернене прозорою поліетиленовою плівкою. І все б нічого, але ледве помітивши поліцейських, чоловік стрімголов починає тікати. Громадянина наздоганяють та зупиняють. Підсумок: близько 1,5 кг, ймовірно, прекурсорів, виявлених під час поверхневої перевірки.

Сьогодні вдень на Подільському районі молодий чоловік, ходив від будинку до будинку та щось шукав. Патрульні вирішили поспілкуватися з чоловіком. Останній, ледь помітивши поліцейських, починає накивати п’ятами. Інспектори наздогнали громадянина. Під час поверхневої перевірки у чоловіка патрульні виявили 7 пакетиків із білою кристалічною речовиною та 2 з речовиною бурого кольору, ймовірно, наркотичною.

Кілька годин тому у Дніпровському районі - на проспекті Мира патрульні звернули увагу на громадянина, який йшов вулицею, постійно озираючись. Така поведінка викликала підозру у патрульних, громадянина зупинили. Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у пачці з-під сигарет 8 згортків у ізоляційній стрічці, серед яких 2 пакетики з таблетками, ймовірно, наркотичного походження. Аналогічний вміст був і в коробці з сірниками. Пояснити походження виявленого громадянин не зміг.

У всіх випадках патрульні затримали громадян, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події та вилучення речовин.

Джерело: Kyivpatrol