Убивство українки в Польщі: підозрюваного судили за переслідування жінки

Previous Next

Злочинець застрелив 26-річну українку у місті Ґожув-Великопольський. Чоловіка застрелили поліцейські в Берліні, яким він погрожував зброєю.

26-річний поляк, який застрелив українку у місті Ґожув-Великопольський, був засуджений за її переслідування.

За 10 днів до убивства він сплатив штраф, який йому призначив суд, повідомив речник Любуської поліції Марцін Малюда. "26-річний Павел був закоханий у свою ровесницю Христину з України. Тривалий час поляк переслідував її, вимагаючи взаємності. Однак дівчина була проти і вирішила припинити ці стосунки", - розповів Малюда.

За три місяці до смерті Христина звернулась у поліцію із заявою про те, що Павел її переслідує. Поліцейські порушили справу і 23 серпня скерували її до суду міста Ґожув. "Суд, беручи до уваги, що обставини злочину і вина звинуваченого не викликають сумнівів та погоджуючись із зібраними у справі доказами поліції, 2 вересня оголосив вирок", - повідомив Марцін Малюда.

Павел був визнаний винуватим у переслідуванні. Чоловіка оштрафували на 500 злотих (близько 3,2 тис. грн – Gazeta.ua). Відомо, що чоловік стріляв із історичної порохової зброї, на яку не потрібен дозвіл.

Убивство сталося 11 вересня. Чоловік зайшов до пральні, де працювала жінка і вистрелив їй у голову. Власники пральні намагалися надати жінці допомогу, але вона померла на місці. Чоловік утік на авто. Його зупинили патрульні поблизу Берліну. Чоловік вийшов із авто і націлив у них зброю. Поліцейські відкрили вогонь на ураження і застрелили підозрюваного.