Київські поліцейські розшукали дітей, які всю ніч гуляли на Троєщині

Київські поліцейські розшукали дітей, які всю ніч гуляли на Троєщині

  • Категорія: Люди
Ratings
(0)

Дітей повернули батькам, із якими провели профілактичні бесіди та склали на них адміністративні матеріали.

Вчора ввечері до оболонських поліцейських звернулася жінка і повідомила, що двоє її синів (6 і 12 років) не повернулися додому. Правоохоронці відразу почали в’ю пошуки. Під час спілкування із їхньою матір‘ю вони встановили, що діти можуть перебувати у товариша, який живе на Троєщині. 

Аби перевірити цю інформацію, правоохоронці вирушили до імовірного місцяперебування хлопчиків. З‘ясувалося, що вони дійсно були у товариша, утім матір розповіла, що разом із ними зник її 8-річний син. 

Оперативники відразу спланували заходи з пошуку дітей і почали відпрацювання району. Разом із цим орієнтування передали усім поліцейським міста. Однак патрулювання району вночі не увінчалися успіхом. Уже вранці співробітники Оболонського та Деснянського управлінь поліції разом із оперативниками столичного главку поліції почали перевіряти торгові і торгово-розважальні заклади. В одному із них камери відеонагляду зафіксували втікачів, а згодом двох братиків помітили на вулиці, а їхній товариш сам повернувся додому. Їх передали батькам, із якими співробітники ювенальної поліції провели профілактичні бесіди і склали на них адміністративні протоколи за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Джерело: Національна поліція України

Читайте також: