10.12.18

Під час ліквідації пожежі в багатоповерховому будинку столичні вогнеборці врятували 7 осіб. 08.04.2018

апреля 08, 2018 0

8 квітня о 18:55 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що у 9-поверховому житловому будинку на пр. Володимира Маяковського, 8-А, що в Деснянському районі столиці, сталася пожежа.

До місця події негайно було направлено рятувальників із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. По прибуттю на місце виклику, рятувальники встановили, що загоряння сталося в захаращеному коридорі загального користування на 9-му поверсі з подальшим розповсюдженням вогню на коридори двох квартир. О 19:20 пожежу на площі 10 кв. м було локалізовано, а о 19:43– ліквідовано.

Внаслідок пожежі пошкоджено меблі та побутові речі в загальному коридорі на площі 10 кв. м, також закопчено стіни та стелю загального коридору та двох квартир.

Під час гасіння пожежі було врятовано 7 людей, з них двох чоловіків було госпіталізовано з підозрою на отруєння продуктами горіння.

До ліквідації пожежі було залучено 9 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 36 чоловік особового складу.

Причини виникнення пожежі наразі з'ясовуються.

ГУ ДСНС України у м. Києві