Киев: пьяный прокурор (?) 1990 г.р., обыскивавший офис полиции, задержан пьяным и с пистолетом, на Порш Панамера

В 05:20 по радіоєфіру прозвучало орієнтування по затриманню автомобіля porshe panamera 00001 ki, пассажир якого в Голосіївському районі вчинив хуліганські дії застосовуючи предмет схожий на зброю. Автопатруль 651 помітив даний автомобіль в Печерському районі і розпочав переслідування.Маючи значний відрив водій porhe втратив пильність і був затриманий на заїзді в село Лісники Києво-святошинсько району. За кермом перебував тверезий чоловік без посвідчення водія  (зі слів власника - драйвер). Власник - Поліщук Денис Олександрович 24.09.1990 р.н. знаходився на пасажирському сидінні з ознаками алкогольного спяніння. В руках тримав посвідчення співробітника прокуратури, але не дав змоги переписати номер документа та найменування займаної посади. На місце викликано СОГ з Голосіївського району (ро місцю заяви по хуліганству)СОГ вилучили пристрій ФОРТ. На водія складено протокол за невиконання вимоги про зупинку та винесено постанову за керування без посвідчення водія.Під час спілкування Поліщук Д О хвалився, що 16.02.2016.  проводив обшук в будівлі УППДПП.
Пересів за кермо - намагався втікти. Спроба втечі  закінчилась протоколом по 130 КУпАП. 

 

Share this article

О нас

Ресурс dtp.kiev.ua предоставляет полную и оперативную информацию о дорожных происшествиях и других техногенных авариях в Киеве и Украине

Просмотр сайта не рекомендуется людям с чувствительной психикой, несовершеннолетним и беременным.

Соцсети

Подключайтесь к нашим каналам в Youtube, Telegram и странице в ФБ
youtube.com dtp.kiev.ua
facebook.com/dtp.kiev.ua
https://telegram.me/dtpkievua

Контакт

Отправляйте Ваши материалы на dtp@dtp.kiev.ua

Номер для срочной связи 044 568 06 61.

Вы автоматически подтверждаете свое согласие на использование материалов на dtp.kiev.ua и на других ресурсах.

Предупреждение

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы. На размещаемые фотографии автоматически ставятся водянные знаки.

При использовании материалов dtp.kiev.ua обязательная гиперссылка на источник, открытая для поисковых систем, в первом абзаце текста.