19.12.18

У Борисполі інспектори зупинили два авто, свідоцтва про реєстрацію яких мали ознаки підробки. 31.12.2017

декабря 31, 2017 0

Патрулюючи вулицю Київський Шлях 30 грудня, близько 16-ї години, поліцейські звернули увагу на автомобіль Volkswagen Passat, оскільки транспортний засіб мав пошкодження, характерні для учасника ДТП.

Охоронці порядку зупинили авто, а перевіряючи документи виявили, що пред’явлене водієм свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу має ознаки підробки. Зокрема, було помітно, що до нього вносилися зміни шляхом зняття захисних плівок, підчищення оригінального тексту та внесення нових даних.

Окрім того, інспектори з’ясували, що номер кузова автомобіля, який вказаний у свідоцтві, та на самому транспортному засобі не відповідають номеру, який вказаний у базі.

Також патрульні склали на водія протокол за ч.1 ст.126 КУпАП, адже у чоловіка було відсутнє водійське посвідчення.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Бориспільського відділу поліції. Слідчі вилучили реєстраційний документ і автомобіль.

Ще одного імовірного порушника поліцейські зупинили близько 23-ї години. Водій, керуючи автомобілем Nissan Sunny, підозріло маневрував вулицею Київський Шлях. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу мало такі ж ознаки підробки, що і в попереднього авто. До того ж, колір кузова, який вказаний у свідоцтві, та на самому автомобілі не співпадали з базою.

Патрульні супроводили Nissan Sunny до Бориспільського відділу поліції та передали слідчим.