Як звичайна риболовля перетворилася на небезпечну пригоду: черкаський водний патруль рятував чоловіка, який заблукав на воді

Як звичайна риболовля перетворилася на небезпечну пригоду: черкаський водний патруль рятував чоловіка, який заблукав на воді

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Учора вдень чоловік пішов порибалити на Дніпрі. Взяв усе необхідне спорядження, човен, свого собаку, і подався до річки. Спочатку все йшло, як треба, але раптом у човні перестав працювати двигун. Як на лихо, мобільний телефон чоловіка теж не ловив зв'язок, тому усі намагання сповістити про те, що він потрапив у халепу, були марними.

Справа йшла до ночі, на вулиці сутеніло, що остаточно збило чоловіка з курсу й він заблукав.

Близько 20-ї години на сполох забили рідні рибалки. Дружина повідомила, що востаннє розмовляла з чоловіком близько 14-ї години. Після цього зв’язок з ним втратився, а мобільний відповідав, що абонент поза зоною досяжності. Стривожена найгіршими думками, жінка звернулася по допомогу до поліції.

Оперативний черговий спецлінії 102 негайно передав інформацію патрульним з обслуговування водних об’єктів області Вадиму Ковальському та Сергію Кондратюку, які терміново вирушили на пошуки людини.

Поліцейські обстежували річку, Дніпровські острови, прибережні зони й постійно телефонували на номер чоловіка з надією, що таки почують його, однак результатів не було.

На якусь хвилину мобільний зв’язок загубленого з’явився в мережі й рибалці все ж вдалося вийти на зв'язок. Він повідомив, що перебуває на острові, але точне місце вказати не може, оскільки втратив орієнтир в темну пору доби. Врятувало те, що чоловік мав із собою рушницю. Стріляючи вгору, він орієнтував черговий екіпаж на можливе місце свого перебування.

Відтак, опівночі чоловіка знайшли в адміністративних межах села Коробівка, в гумовому човні та чотирилапим другом.

Обох врятованих поліцейські взяли на борт службового човна й доставили на берег, де на них вже чекали рідні.

Читайте також: