Кількість ДТП по районах Києва

Кількість ДТП по районах Києва

За сім місяців 2019 року в столиці зареєстровано 22343 дорожньо-транспортних пригоди, з них 1241 з потерпілими.

Найчастіше ДТП стають по п'ятницях, в період з 17 по 18 годину. Саме у цей час спостерігається збільшений автомобільний потік у напрямку виїзду з міста.

Найменше ДТП стаються у вихідні дні.

Довідка: в середньому за день в столиці на дорогу виїжджає понад 750 тисяч автомобілів: http://bit.ly/2WpLtis

За видами ДТП переважають зіткнення двох і більше автомобілів (75%), 16% — наїзд на транспортний засіб, що стоїть та 6% — наїзд на перешкоду. Наїзд на пішохода — 2,5%, наїзд на велосипедиста — 0,3%

Основні причини ДТП — порушення правил маневрування (47%), недодержання дистанції (25%) та перевищення безпечної швидкості (13%). Якщо окремо аналізувати ДТП з потерпілими, то до цих причин варто ще додати аварії через керування в стані сп'яніння та порушення правил проїзду перехресть.

Нагадаємо, за I півріччя поточного року столичні патрульні притягнули до адміністративної відповідальності 6083 водія за керування транспортними засобами в стані сп'янінн

Неухильно дотримуйтесь усіх правил дорожнього руху, будьте обережними під час керування транспортним засобом, не відволікайтесь на розмови по телефону та користуйтесь пасками безпеки. Пам'ятайте про максимальну допустиму швидкість руху та в жодному разі не сідайте за кермо в стані сп'яніння.

Безпечних вам доріг.