Лісові пожежі: на Житомирщині та в зоні відчуження ситуація залишається складною

Лісові пожежі: на Житомирщині та в зоні відчуження ситуація залишається складною

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

​​Щоранку, відкриваючи статистику пожеж в екосистемах, від жаху стискається серце. З біллю думаємо про тисячі життів, які зникають у вогні, про знищені ліси, родючий ґрунт на полях, про те, як ми труїмо ядючим димом своїх земляків, наражаємо на небезпеку пожежників... 

Житомирщина: Ситуація з лісовими пожежами залишається складною, адже частина палаючих лісів розміщені в зоні радіаційного забруднення. До гасіння вогню залучено авіацію. З вогнем борються майже 200 співробітників державної лісової охорони та рятувальників ДСНС України, близько 50 одиниць пожежної техніки.

Зона відчуження: Триває гасіння пожеж на території Денисовецького, Котовського та Корогодського лісництв. Станом на 8 годину ранку спостерігається тління сухої трави та лісової підстилки окремими осередками. До гасіння залучено 326 людей і 84 одиниці техніки, з них від ДСНС - 271 рятувальник і 60 одиниць техніки (у тому числі 6 одиниць авіатехніки).

Радіаційний фон у Києві та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,013 мР/год, Київська область – в межах 0,012 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год).

Читайте також: