На Київщині чоловік пропонував патрульним хабар у розмірі 400 гривень за згорток «забороненої» речовини

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Вчора близько 10 години вечора на вулиці Івана Кожедуба міста Біла Церква патрульні помітили підозрілого чоловіка. Громадянин помітно нервував, як тільки побачив екіпаж патрульних.

Під час спілкування з білоцерківськими інспекторами чоловік чесно зізнався, що у внутрішній кишені куртки зберігає «канабіс» (за його словами) для власних потреб. Дійсно, патрульні виявили, що у 32-річного чоловіка знаходилась речовина рослинного походження зеленого кольору у паперовому згортку, візуально схоже на заборонену речовину наркотичної дії.

Та історія на цьому не закінчилась. Ймовірний правопорушник не виявив бажання чекати слідчо-оперативну групу та відповідати згідно чинного законодавства за зберігання забороненої речовини. Щоб уникнути відповідальності, останній почав пропонувати неправомірну вигоду та намагався дати хабар у розмірі 400 гривень. Патрульні відразу ж повідомили чоловіка щодо кримінальної відповідальності за пропозицію чи надання неправомірної вигоди. Та останнього це не зупинило.

Патрульні все ж таки викликали слідчо-оперативну групу на місце події. Проте, замість однієї справи – наркозлочину, чоловіку доведеться пояснювати й щодо пропозиції хабаря.

Джерело: Патрульна поліція України

Читайте також: