На столичному ринку поліцейські викрили осіб у порушенні міграційного законодавства

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

У рамках операції «Мігрант» правоохоронці виявили 17 іноземців, які нелегально перебувають на території України. Стосовно них складено адміністративні матеріали, згідно з якими порушники сплатять штраф, а деяких повернуть на їх батьківщину.

З 18 жовтня по 19 листопада триватиме практичний етап операції «Мігрант», тож співробітники поліції організували заходи з відпрацювання ринку «Троєщина» у Деснянському районі.

Як повідомив тимчасово виконувач обов’язків начальника відділу управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми столичної поліції Олексій Гаврилюк, під час проведення рейду на території речового ринку правоохоронці виявили 17 громадян інших держав, які порушили правила перебування в Україні:

«Іноземці проживали в України без необхідних документів. Деякі з них взагалі незаконно потрапили на територію незаконно, а в інших закінчився термін перебування в Україні».
За інформацією представника Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області Алевтина Сук, порушниками виявились громадяни Азербайджану, Афганістану, Узбекистану, Грузії, Китаю, Народної Республіки Бангладеш, Киргизстану та Вірменії:

«Вказаних осіб притягнули до відповідальності за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїду через територію України і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає сплату штрафу. Відносно 11 осіб прийняті рішення про примусове повернення в країну походження, а щодо двох осіб – скорочено терміни тимчасового перебування в Україні».

Відділ комунікації поліції Києва
Анастасія Костюченко

Читайте також: