Не покладайтеся на удачу, коли сідаєте за кермо автомобіля, що абсолютно не готовий до холодної пори

Не покладайтеся на удачу, коли сідаєте за кермо автомобіля, що абсолютно не готовий до холодної пори

Коли починаєте рух, не пристебнувши пасок безпеки, чи посадивши дитину не в автокрісло. Дорожній рух — непередбачуваний, тож, краще підготуватися й бути впевненим за кермом. 

Принаймні, ці прості правила безпеки могли б зменшити наслідки ДТП, що трапилася сьогодні в Києві.

Водії, які стали очевидцями події, першими кинулися допомагати та викликали поліцію. У салоні потрощеного авто без свідомості були мати з донькою. Дівчинка, якій немає і двох років, лежала на задньому сидінні, не дихаючи. У момент зіткнення вона була не в автокріслі, яке могло б її захистити, а просто пристебнута паском безпеки. 

Очевидці ДТП зробили серцево-легеневу реанімацію дитині. На щастя, її дихання відновилося. Мати також прийшла до тями. Їх обох шпиталізували до лікарні.

Не хотілося б наводити таких прикладів, та, на жаль, часто водії не зважають на важливі речі, які їм здаються «не обов’язковими». Зимова гума в холодну пору року, дитяче автокрісло - це не зайві елементи, а те, що може врятувати життя і здоров’я. 

Далі обставини цієї ДТП будуть з’ясовувати слідчі.

Дбайте про свою безпеку, дотримуйтеся правил дорожнього руху. ДТП не трапляються у новинах, вони відбуваються на дорогах, якими ви щодня їздите. Тож, усвідомте власну відповідальність як водія, як пасажира і як пішохода. Лише пам’ятаючи про це, можна захиститися і захистити.