Небезпечна «соцмережа». Поліція Київщини викрила групу «інтернетівських» наркозбувачів

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Детективи слідчого управління Київщини спільно із працівниками Управління з протидії із наркозлочинністю за процесульного  керівництва прокуратури встановили і затримали у м.Васильків осіб, які розповсюджували наркотичні засоби через мережу «Інтернет». 

У «Facebook» з’явилися повідомлення від громадян, які почали жалітися на те, що в одній із соцмереж виставляють рекламні оголошення про продаж наркотиків – усіх видів (від «найлегкіших до «найважчих»).

Діяли «наркоділки» за відпрацьованою у цій сфері схемою-методом «закладок»-через «кур’єрів».

Клієнт замовляв у наркозбувачів «товар». Далі  перераховував їм гроші через термінал. Після цього фотографував касовий чек та відправляв реалізатору наркотиків. І лише потім отримував адресу та фото  місця схованки так званої «закладки».

У ході оперативно-розшукових заходів було встановлено осіб, які надавали такі незаконні послуги та місце проживання «наркобізнесменів».

Під час обшуків у них, в якості речових доказів, виявили та вилучили наркотичні речовини. Їх направили на експертизу.

Знайшли також мобільні телефони та банківські картки. Усе це використовувалось для підтримання роботи у соціальних мережах і руху коштів наркотрафіка.

У «Телеграм-каналі» було створено навіть чатовий файло-обмінник, за допомогою якого затримані особи збували наркотичні засоби.

Затримано 4 особи, з якими зараз працюють слідчі.

Підозрюваним інкримінують ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів та психотропних речовин).

Джерело: Національна поліція України

Читайте також: