Протягом минулої доби столичні вогнеборці 11 разів ліквідовували пожежі на відкритій місцевості

Протягом минулої доби столичні вогнеборці 11 разів ліквідовували пожежі на відкритій місцевості

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

За останню добу столичні пожежно-рятувальні підрозділи 11 разів виїжджали на гасіння трав’яного настилу та сміття на відкритій місцевості. Загальна площа займань склала понад 1 Га.

Найбільшу по площі пожежу вогнеборцям 24 березня доводилося ліквідовувати на вул. Пухівській, що у Деснянському районі столиці, виклик до рятувальників надійшов о 16:41. Дану пожежу вдалося ліквідувати  25 березня о 00:25 на площі 5000 кв.м.

Крім того, слід відмітити ще одну пожежу, під час гасіння якої вогнеборцям довелося докласти чимало зусиль аби її ліквідувати. Дана пожежа також сталася у Деснянському районі, виклик про її виникнення поступив о 13:46, горів трав'яний настил та очерет на загальній площі 2500 кв.м. на вул. Крайній. Ліквідувати займання вдалося о 19:16. 

Шановні громадяни, Головне управління ДСНС України у м. Києві звертається до вас із проханням не провокувати пожежі в екосистемах. Основною причиною загорянь на відкритих територіях являється людський фактор, а саме необережне поводження з вогнем. Суха та сонячна погода сприяє швидкому займанню та розповсюдженню вогню. Саме халатність людей призводить до пожеж, що завдають збитки екосистемі та несуть загрозу людям.

ГУ ДСНС України у м. Києві

Читайте також: