Ryanair пригрозив не відновлювати польоти, якщо уряд введе нові вимоги

Ryanair пригрозив не відновлювати польоти, якщо уряд введе нові вимоги

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Голова Ryanair Group Майкл О'Лірі пригрозив не відновлювати польоти, якщо уряд введе вимогу блокування середніх крісел в літаках в рамках політики соціального дистанціювання.

«Тільки якщо влада заплатить за вільні середні крісла, інакше не повернемося до польотів. Ми не можемо заробляти гроші при завантаженні 66%. Навіть якщо зробити це, вільні середні крісла не забезпечують соціальне дистанціювання. Це ідіотська ідея, яку ніяк не можна втілити в життя », - поскаржився О'Лірі в інтерв'ю Financial Times.

Керівник найбільшого лоукоста Європи виступає за інші заходи, які можуть допомогти знизити ризик інфікування пасажирів без зменшення провізних місткостей літаків. Він навів приклад Азії, де перевіряють температуру в аеропортах і на залізничних вокзалах, а носіння маски стало обов'язковим при користуванні транспортом.

О'Лірі прогнозує, що авіакомпанія зможе відновити 40% рейсів в липні, проте літаки перший час будуть заповнені тільки на 50-60%. У серпні лоукост може збільшити число рейсів до 60% від плану, у вересні - до 80%.  При переході на зимовий сезон число рейсів знову може впасти до 60%.

Влітку 2021 року, вважає О'Лірі, Ryanair може вийти на показники 2019 року і навіть показати зростання, проте пасажиропотік аеропортів всеодно буде залишатися меншим, ніж був до початку кризи.

Читайте також: