Рятувальники ГУ ДСНС в Києві провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення аварійної ситуації на підприємстві

Previous Next

Одним із вагомих факторів, що впливають на загальний стан безпеки на підприємствах, а точніше на дотримання вимог і правил пожежної безпеки❗️ залишається проведення спеціальних навчань.

Чергові такі навчання з відпрацювання дій у разі виникнення аварійної ситуації на підприємстві провели рятувальники Оболонське Районне Управління ГУ ДСНС України в м. Києві 👨‍🚒🚒

Основна ж мета даних навчань - перевірка та відпрацювання взаємодії підрозділів ДСНС та персоналу підприємства щодо реагування та ліквідації наслідків можливих надзвичайних подій на об’єкті☝️

У відповідності до розроблених інструкцій, ще до приїзду на місце події першого пожежно-рятувального підрозділу, адміністрація підприємства подбала про безпеку працюючого персоналу, провівши його евакуацію у безпечне місце. 

Завдяки чітко скоординованим та оперативним діям рятувальників 25-ї державної пожежно-рятувальної частини, умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати та не допустити додаткового руйнування конструкцій та людських жертв.

Проведення навчань дозволило особовому складу чергових караулів краще вивчити планування об‘єкту, розташування шляхів евакуації та джерел протипожежного водопостачання, що дозволить у випадку реальної проблеми діяти на підприємстві більш впевнено та ефективно. 

Після проведення навчань рятувальники нагадали учасникам основні вимоги правил пожежної безпеки на робочому місці та у побуті. Особливо звернули увагу на чіткий алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території об’єкта, ще раз обговорили особливості правильної і швидкої евакуації.

Наприкінці навчань рятувальники продемонстрували працівникам об’єкту сучасну пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання.

Окремо зупинились на темі вибухонебезпечних предметів. Рятувальники розповіли учасникам заходу першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів, які служби слід викликати в такій ситуації.

Також представники Служби порятунку продемонстрували, як правильно користуватися вогнегасниками і надали можливість охочим особисто потренуватись. Адже кожен громадянин повинен знати, як правильно застосовувати вогнегасник та вміти на практиці ним користуватися.

Джерело: ГУ ДСНС