Рятувальники провели масштабні навчання в одному із торговельно-розважальних центрів столиці

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Підрозділи Київського гарнізону постійно підвищують рівень власної підготовки та відпрацьовують свої професійні навички на різних об’єктах cтолиці. Так, 23 грудня, рятувальники провели практично-тактичні навчання з ліквідації пожежі на території одного із торговельно-розважальних центрів у центрі міста.

Метою навчань є відпрацювання дій як вогнеборців, так і персоналу об’єкту у разі виникнення можливої пожежі на території об’єкту. Також, рятувальники мали можливість вивчити оперативно-тактичну характеристику, місце розташування пожежних гідрантів та внутрішніх пожежних кранів, що вкрай важливо знати при виникненні реальної загрози.

За тактичним задумом, в 4 різних місцях одночасно, невідомими особами було здійснено підпал, що призвело до пожежі. Вогонь швидко поширювався, а горіння супроводжувалося інтенсивним задимленням, внаслідок чого спрацювала автоматична пожежна сигналізація, за допомогою якою і було повідомлено Службу порятунку 101, також спрацювала система вентиляції, димовидалення та підпору повітря, система оповіщення та евакуації людей.

Декілька людей в паніці вибігли по сходовим клітинам на дах будівлі та чекали на допомогу. По прибуттю на місце події перших пожежно-рятувальних підрозділів проводилася розвідка та евакуація людей, які все ще лишилися у будівлі. Паралельно вогнеборцями проводилося гасіння пожежі та порятунок людей з даху будівлі.

Рятувальники та персонал об’єкту із тактичним задумом навчань впоралися. Загалом, на навчаннях було задіяно 11 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 49 чоловік особового складу.

Столичні торговельно-розважальні центри завжди переповнені великою кількістю людей, тож, рятувальники систематично відпрацьовують кожен з таких об’єктів спільно з їх персоналом, аби у випадку справжньої надзвичайної ситуації вчасно та оперативно відреагувати та не допустити трагічних наслідків.

Джерело: Головне управління ДСНС України у м.Києві

Читайте також: