Рятувальники провели профілактичний захід "Увага! Спецсигнал" на автодорогах столиці

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Як часто, побачивши проблискові маячки та почувши звуки сирен автотранспорту пожежно-рятувальної служби, поліціїї чи медиків, ви замислюєтесь: «Куди...? До кого...? Що трапилось...?». Багато хто подумки просто бажає встигнути... І це досить доречно, адже у скрутну хвилину, коли людям необхідна допомога, кожна секунда має вирішальне значення. Вчасно прибути на місце події для пожежних, медиків та працівників поліції – це вже удача, це вже більше шансів на порятунок та допомогу... Через шалені темпи динамічного життя, вулиці столиці постійно переповнені, в тому числі й автошляхи. Саме тому, спецтехніка обладнана всім необхідним, аби привернути увагу усіх часників дорожньотранспортного руху. Проте, нажаль, існують непоодинокі випадки, коли водії інших транспортних засобів ігнорують вказані маячки і звукові сирени та свідомо не пропускають оперативні автомобілі.

Так, 25 листопада столичні рятувальники провели на автошляхах столиці профілактичний захід під умовною назвою "Увага! Спецсигнал". До даного заходу приєдналися, також, і представники засобів масової інформації для того, щоб охопити більшу аудиторію та висвітлити проблему.

Головна мета акції, - перевірити, як водії інших транспортних засобів реагують та пропускають оперативні і спеціальні транспортні засоби із включеними проблисковими маячками та звуковими сиренами.

«Прогулянка» дорогами показала, що під час слідування оперативних і спеціальних транспортних засобів із увімкненими спецсигналами, більшість водіїв все ж таки поступалася дорогою. Проте, були й такі, що їх ігнорували, продовжуючи свій рух без змін.

Шановні учасники автотранспортного руху! Чи готові ви своєю байдужою бездіяльністю взяти на себе відповідальність за згаяні хвилини та втрачене людське життя? Перебуваючи за кермом на дорозі, не забувайте про людяність! Надавайте перевагу в русі оперативним автомобілям! Саме ваша дисциплінованість може стати запорукою збереження життя і здоров’я людей, а також мінімізувати наслідки надзвичайних подій природного та техногенного характеру!

Читайте також: