Слідчі вилучили зброю, з якої стріляли у хлопчика в Києві, - Ігор Клименко

Слідчі вилучили зброю, з якої стріляли у хлопчика в Києві, - Ігор Клименко

Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні під час брифінгу з начальником поліції Києва Андрей Крищенко.

«Криміналісти працювали вечір і всю ніч. Завдяки злагодженим діям поліцейських вдалося встановити ті факти, які дозволили в найкоротші терміни, вже сьогодні на ранок, встановити, звідки відбувся постріл. Також це допомогло відкинути ті версії, які були на початку. Наприклад, що був кілер в автомобілі. Визначивши траєкторію кулі, ми змогли встановити, з якого будинку була стрільба. І також після цього вже вийти на виконавців злочину», – повідомив Ігор Клименко.

Глава відомства додав, що скрупульозна спільна робота всіх поліцейських дозволила вже сьогодні зранку затримати двох підозрюваних.

«Ці люди обґрунтовано підозрюються у скоєнні злочину, який кваліфікується за частиною 2 статті 115 – Умисне вбивство. Максимальний термін покарання – довічне ув’язнення. Щойно начальник поліції Києва разом із оперативниками приїхали з місця вилучення зброї. Наші оперативники та слідчі знайшли зброю, з якої було здійснено постріл», - зазначив Голова Нацполіції.

Джерело: Нацполіція України