Столичні рятувальники взяли участь у спільних навчаннях щодо ліквідації наслідків ДТП

Столичні рятувальники взяли участь у спільних навчаннях щодо ліквідації наслідків ДТП

Рятувальникам нерідко доводиться надавати допомогу постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах і для того, щоб завжди на високому рівні діяти у подібних ситуаціях, співробітники ДСНС регулярно проводять навчання.

Так, сьогодні, 16 вересня, столичні вогнеборці разом з рятувальниками Київської аварійно-рятувальної служби (КАРС) і поліцією провели спільні навчання щодо ліквідації наслідків ДТП.

Метою даного заходу було відпрацювання порядку спільних дій рятувальних служб при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод та наданні допомоги постраждалим.

За тактичним задумом, на Столичному шосе (Обухівський напрямок) виникло зіткнення маршрутки з паливозаправником. У результаті зіткнення маршрутка з 15-тю пасажирами перекинулась, 9- постраждалих. Із паливозаправника почалось виливатись на дорогу пальне, що спалахує. Існує загроза вибуху.

Постраждалі пасажири самостійно не можуть вибратись із перевернутої маршрутки.

Саме ця локація була обрана не випадково, адже тільки з початку року на цьому шосе сталося понад 20 автомобільних аварій. 

Першим на місце події прибуває патруль національної поліції м. Києва, які оцінивши ситуацію, викликають на допомогу в ліквідації надзвичайної ситуації вогнеборців  ГУ ДСНС України у м. Києві при цьому огородивши місце події.

До місця умовної надзвичайної події прибувають  рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у м. Києві та Київської служби порятунку. Визначивши об’єм необхідних робіт, вони запросили додатково до місця виклику одне пожежно-рятувальне відділення на автоцистерні  та розпочали роботу по деблокуванню потерпілих та наданню їм першої медичної допомоги.

 

По закінченню заходу, всі учасники підвели підсумки спільних дій при ліквідації умовної надзвичайної ситуації. Загалом навчання пройшли на високому рівні, усі служби з тактичним задумом впоралися.