Столичні слідчі повідомили про підозру чотирьом колишнім посадовцям у вчиненні службової недбалості

Столичні слідчі повідомили про підозру чотирьом колишнім посадовцям у вчиненні службової недбалості

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Протягом 2000-2018 років службовці надавали в оренду нежилі приміщення з порушеннями законодавства, чим зашкодили надходження до державного бюджету близько 200 мільйонів гривень. Зловмисникам загрожує до п’яти років позбавлення волі з виплатою штрафу у розмірі від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Працівниками слідчого управління столичної поліції за оперативним супроводженням співробітників Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва повідомлено про підозру чотирьом колишнім посадовцям Київської обласної державної адміністрації у вчиненні службової недбалості. Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів та у приміщеннях комунальних підприємств правоохоронці вилучили документи, печатки, штампи та інші речові докази, які долучили до матеріалів кримінального провадження.

Як повідомив заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління поліції Києва Сергій Кривун, протягом 2000-2018 років службовці надавали в оренду нежилі приміщення, які знаходилися у власності Київської обласної державної адміністрації, з порушенням діючих у відповідний період нормативно-правових актів. Спочатку за заниженою вартістю посадовці надавали площі комунальному підприємству, а потім передавали їх в суборенду іншим суб’єктам господарської діяльності за кошти, які значно перевищували орендні платежі.

«Своїми діями колишні посадовці завдали значну шкоду державному бюджету, який у результаті не отримав близько 200 мільйонів гривень як орендної плати за користування нерухомим майном. На даний час чотирьом особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до п’яти років позбавлення волі з виплатою штрафу у розмірі від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. Досудове розслідування триває», - додав Сергій Кривун.

Відділ комунікації поліції Києва
Алла Борових

Читайте також: