У Києві на перетині вулиць Колекторна і Ревуцького сталася серйозна пожежа на сміттєзвалищі

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Столичні вогнеборці загасили пожежу на сміттєзвалищі

11 липня о 20:20 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на сміттєзвалищі, неподалік від перетину вулиць Колекторна та Ревуцького, що у Дарницькому районі столиці. 

До місця виклику негайно було направлено рятувальників з найближчих пожежно-рятувальних частин. По прибуттю вогнеборці відразу ж приступили гасити сміття.

О 22:00 пожежу на площі 250 кв. м було локалізовано, а о 00:07 12 липня -ліквідовано.

Основна складність гасіння пожежі полягала в тому, що сміття було звалене в яму та в деяких місцях його нашарування досягало 10 м. Вогонь вдалось загасити швидко, а осередки тління, які були знизу, доводилося ретельно заливати водою. Також, швидкій ліквідації пожежі перешкоджала відстуність на цій території водопостачання, тому рятувальникам доводилось прокладати додаткові рукавні лінії та проводити забір води з найближчого озера. 

До ліквідації пожежі залучалося 2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та близько 11 чоловік особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Загиблих та травмованих немає.

Причиною виникнення пожежі займатимуться правоохоронці.

Читайте також: