У Києві піротехніки вилучили та знищили вибухонебезпечні предмети

У Києві піротехніки вилучили та знищили вибухонебезпечні предмети

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Піротехнічні підрозділи ДСНС України проводять роботи щодо обстеження території міста, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Так, 2 грудня на вул. Михайла Донця, 13, що у Солом’янському районі столиці, у парку Відрадний під час проведення земляних робіт виявлено артилерійські снаряди Д-76 мм. у кількості 5 одиниць. Всі виявлені боєприпаси часів другої світової війни. Групою піротехнічних робіт  Мобільного рятувального центру ДСНС України виявлений снаряд вилучено та знищено на полігоні.

Всього з початку року на території м. Києва було вилучено та знищено 1124 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Шановні кияни та гості міста! Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпайте, не пересувайте, не стукайте по корпусу, не розбирайте вибухонебезпечний предмет.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Читайте також: