У Києві поліцейські затримали 22 іноземці, які нелегально перебувають на території України

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

У Києві правоохоронці відпрацювали ринки, де виявили громадян інших держав, які нелегально перебувають на території України 22 іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності.

П’ять з них повернуть до країни походження, двом скоротять термін тимчасового перебування на території нашої країни, а ще двох - помістять до пункту тимчасового тримання.

Під час профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Києва спільно з представниками міграційної служби виявили ринки, де без необхідних документів працювали громадяни Таджикистану, Йорданії, Сомалі, Нігерії, Азербайджану, Алжиру, Конго, Єгипту та Грузії. Деякі з них потрапили на територію української держави незаконно, а в інших осіб закінчився термін тимчасового перебування в Україні. Як розповів т.в.о. начальника відділу управління боротьби зі злочинами, повязаними з торгівлею людьми поліції Києва Олексій Гаврилюк, у рамках операції поліцейські провели комплексне відпрацювання місць імовірного перебування іноземців та перевірили овочевий ринок на вулиці Електротехнічній та промтоварний ринок на вулиці Біломорській:

«У результаті на 22-х іноземців складено протоколи за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них - 5 осіб повернуться до країни походження, двом скоротять термін перебування на території України, а двох помістять до пункту тимчасового тримання іноземців».

Наразі правоохоронці проводять комплекс заходів, аби встановити канали незаконного перетину державного кордону, та осіб, які причетні до даного правопорушення.

Відділ комунікації поліції Києва

Читайте також: