У Києві розшукали неповнолітніх, які зникли тиждень тому у Голосіївському районі

  • Категорія: Київ
  • Перегляди: 413
Ratings
(0)

Дівчина та хлопець 2005 року народження є друзями, а їх пошуки ускладнювалися тим, що підліток неодноразово залишав домівку і знав місця, де ховатися. Але ювенальні поліцейські розшукали втікачів, а на їх батьків склали адміністративні матеріали.

До Голосіївського управління поліції тиждень тому звернулися батьки школярів, які повідомили про те, що їх 14-річні діти не повернулися після навчання додому. Телефонів з собою вони не мають, а друзі не знають Їх місцезнаходження.Одразу після отримання виклику співробітники поліцї територіального підрозділу розпочали пошуки зниклих учнів.

Як розповів начальник сектору ювенальної превенції Голосіївського управління поліції Євген Зоценко, діти були знайомі між собою:

«Пошуки втікачів почалися з опитування всіх знайомих й родичів, з якими вони спілкувалися останнім часом. Ми відпрацювали територію поруч з адресами мешкання й навчальними закладами зниклих, вивчали записи камер спостереження для того, шоби з’ясувати їх маршрут».

«Дитячі» поліцейські безперервно працювали аби знайти дітей та не допустити вчинення протиправних дій відносно них.

«Пошуки ускладнювалися тим, що хлопець знав, як ховатися від правоохоронців, адже він не один раз вже залишав домівку через непорозуміння у сім’ї», - додав правоохоронець.

Поліцейські перевіряли під’їзди й горища багатоповерхівок, до яких є вільний доступ. Там втікачів і знайшли співробітники ювенальної превенції Голосіївського району Євген Зоценко і Захар Суліцький.

Як пояснили самі "мандрівники", вони за тиждень відвідали багато районів столиці та ночували кожного разу у новому місці. З сімей пішли нібито через конфлікти з батьками.

З дітьми та їхніми родичами правоохоронці провели профілактично-роз'яснювальну роботу аби попередити про небезпечні наслідки таких дій. Наразі неповнолітні проходять медичний огляд й знаходяться у центрі соціально-психологічної реабілітації. Жодних протиправних дій відносно них вчинено не було.

На батьків 14-річних учнів складено адміністративні протоколи за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від п'ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: Нацполіція України

Надрукувати  E-mail

Читайте також: