У Києві рятувальники провели навчання на одному з приватних підприємств

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Сьогодні для більшості громадян вихідний день, а для рятувальників – ще один день, коли можна провести навчання з пожежної безпеки!

Так, 16 листопада вогнеборці Солом’янського району ( Солом'янське РУ ГУ ДСНС України у м. Києві ) навчили працівників одного із столичних підприємств правилам пожежної безпеки та допомогли засвоїти знання, як діяти у разі виникнення пожежі.

Як кажуть у народі, швидко слово мовиться та не швидко діло робиться. Хоч на словах виглядає все досить легко й просто, насправді, працівникам об’єкту довелось гарненько попрацювати, аби показати фахівцям Служби порятунку 101, що вони й справді засвоїли всю викладену рятувальниками теорію.  Окрім того, учасники навчань стали свідками демонстрації роботи пожежно-рятувальних підрозділів та дізнались більше інформації про пожежну техніку й оснащення вогнеборців. 

Варто зазначити, що навчання персоналу різних установ та організацій правильним діям у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації є важливою частиною роботи працівників Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Джерело: ГУ ДСНС України у м. Києві

Читайте також: