У київському метрополітені рятувальники провели тактико-спеціальні навчання

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Пожежі в метрополітені становлять надзвичайну пожежну небезпеку. Вони супроводжуються панікою людей, наявністю великої кількості потерпілих, не здатних самостійно евакуюватися з платформи станції на поверхню.

Тому успіх рятувальних робіт безпосередньо залежить від злагодженості і швидкості дій рятувальників і чіткої взаємодії всіх екстрених служб. Саме з метою удосконалення взаємодії між оперативними службами цивільного захисту та вмінь керівного складу органів управління організовувати проведення рятувальних робіт та ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій проводяться на об`єктах метрополітену тактико-спеціальні навчання.

Подібні навчання відбулись 29 листопада на станції «Південний вокзал» Холодногірськозаводської лінії Харківського метрополітену, в яких взяли участь: особовий склад та техніка Харківського гарнізону ДСНС, Національного університету цивільного захисту України, Національної поліції, Патрульної поліції, Поліції південної Залізниці, Навчального центру оперативно - рятувальної служби цивільного захисту, медицини катастроф, громадської організації «Червоний хрест» та комунальні служби міста.

Читайте також: