"Я вчора випив лише пляшку пива": на Київщині патрульні затримали п'яного водія автобуса, який перевозив пасажирів

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

Сьогодні, близько 7-ї години ранку, патрулюючи вулицю Київський шлях міста Бориспіль, екіпаж поліції зупинив за порушення правил маршрутний автобус Богдан, який перевозив 15 пасажирів. 

Спілкуючись з 37-річним водієм транспортного засобу, охоронці порядку помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водій зізнався інспекторам, що вчора ввечері він випив пляшку пива. На вимогу пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку він категорично відмовився. 

Відносно водія автобуса патрульні склали ряд адміністративних матеріалів, а саме, протокол за ст.130 (Керування в стані сп’яніння) та постанову за ст.133-1 ч.8, 9 (Зберігання транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі, поза встановленими місцями їх стоянки та перевезення пасажирів водієм, який не пройшов щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів, або перевезення без проведення передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів) КУпАП. Порушника від керування було відсторонено.

Транспортний засіб інспектори передали іншому водієві, який має посвідчення водія відповідної категорії. 

Патрульна поліція звертається до громадян! Якщо ви бачите у водія ознаки алкогольного чи наркотичного сп’яніння – негайно телефонуйте за номером 102. Можливо саме ваш дзвінок допоможе уникнути непоправних наслідків. 

#ПорядокЦеТи

#ПатрульнаполіціяКиївськоїобласті

Читайте також: