За клопотанням прокуратури підозрюваного у вбивстві байкера поміщено до СІЗО

За клопотанням прокуратури підозрюваного у вбивстві байкера поміщено до СІЗО

  • Категорія: Киев
Ratings
(0)

У п’ятницю, 04 жовтня 2019 року, Дарницький районний суд Києва задовольнив клопотання Київської місцевої прокуратури №2 та змінив чоловіку, підозрюваному в умисному вбивстві, запобіжний захід з поміщення до психіатричного закладу на тримання під варту у слідчому ізоляторі.

Вказаний чоловік підозрюється у вбивстві мотоцикліста на Харківському шосе у травні 2017 року. За рішенням суду та на підставі судово-психіатричної експертизи майже 2 роки він перебував у психіатричному закладі у Глевасі на Київщині. 

Однак, як встановлено прокуратурою, перебуваючи у лікарні, підозрюваний  неодноразово самовільно залишав медичний заклад та під час чергової втечі, яка мала місце 14.05.2019, був затриманий в одному з торгівельних центрів Васильківського району Київської області. 

У зв’язку з цим, прокуратурою було ініційовано проведення ще однієї  судово-психіатричної експертизи, результати якої засвідчили, що на теперішній час підозрюваний будь-якими психічним захворюванням не страждає. 

Зважаючи на це, прокуратура подала до суду клопотання з проханням змінити підозрюваному  запобіжний захід з поміщення до психіатричного закладу на тримання під варту, а також припинити провадження про застосування відносно нього примусових заходів медичного характеру та направити матеріали кримінального провадження в прокуратуру для складання обвинувального акту. 

За результатами засідання клопотання прокурора задоволено повністю. 

Джерело: Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте також: