У Торуні з вигуками "Польща - для поляків!" побили українців

Previous Next

Поліція польського міста Торунь розшукує сімох чоловіків, які минулими вихідними побили п’ятьох громадян України, Російської Федерації та Білорусі.

Співробітники місцевої поліції опублікували зображення п’ятьох злочинців, які були зафіксовані камерами відеоспостереження.

Представник поліції Торуня Войцех Хростовський повідомив журналістам, що: “Співробітники торунської поліції розшукують чоловіків, які в ніч з суботи на неділю побили в торунському Старому місті іноземців. За наявними даними, інцидент стався на національному підґрунті. Зображення злочинців зафіксували камери відеоспостереження. Офіцери шукають людей, які могли б допомогти встановити особи підозрюваних, а також свідків події”.

Громадян України, Білорусі та РФ побили у ніч з суботи на неділю в самому центрі Торуня.

В результаті нападу потерпілі отримали тілесні ушкодження. Наразі отримані травми не загрожують їхньому життю. За неофіційними даними ЗМІ, принаймні в одного з постраждалих зламані кістки черепа. Нападники під час нападу серед іншого кричали “Польща для поляків”, українцями були двоє з п’яти постраждалих. Серед побитих людей є також жінка.

Джерело: УНН