17.10.18

Рівненські патрульні допомогли водію загасити палаючий автомобіль. 23.12.2017

декабря 23, 2017 0

Вчора по обіді, під час несення служби на автодорозі Київ-Чоп, на відстані близько 300 метрів від Корецького поста в напрямку Рівного патрульні помітили вантажний автомобіль Renault Magnum з напівпричепом, із задньої частини якого йшов густий чорний стовп диму. Виявилося, що автомобіль загорівся під час руху.

Інспектори негайно кинулися на допомогу водію.

На місці події полісмени тимчасово обмежили рух транспортних засобів в напрямку Рівного, оскільки існувала можлива загроза вибуху автомобіля що загорівся і як наслідок загроза життю та здоров'ю інших учасників дорожнього руху.

Правоохоронці підбігли до палаючого автомобіля та виявили, що в нього горить ліве заднє колесо. Спроби водія самостійно погасити полум'я були безуспішними.

Для запобігання загоряння напівпричепу та пошкодження вантажу який перевозився, тягач від'єднати та відігнали на безпечну відстань, де і продовжили боротьбу з вогнем.

Для гасіння пожежі патрульні використали вогнегасник і службового автомобіля, а також вогнегасники з інших транспортних засобів, які зупинили для надання допомоги.
Загалом, використали близько 10 вогнегасників, а також сніг з узбіччя.

Спільними зусиллями патрульних та інших небайдужих водіїв пожежу було ліквідовано впродовж 7 хвилин.

Під час пожежі ніхто не постраждав, вантаж не був пошкоджений.

Вантажний автомобіль Renault Magnum зазнав незначних пошкоджень, проте зміг самостійно, своїм ходом продовжити рух.

Патрульна поліція Рівного