12 000 доларів США за отримання земельної ділянки - ДБР затримало депутата Запорізької міської ради

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, затримали депутата Запорізької міської ради, після одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3  ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, депутат Запорізької міської ради, перебуваючи у статусі одного з керівників постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури і земельних відносин, вимагав від громадянина 12 000 доларів США. За гроші він обіцяв надати позитивний висновок земельної комісії та сприяти відведенню у власність земельної ділянки на території міста Запоріжжя.

02 червня 2020 року слідчі ДБР затримали депутата в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, після одержання чергової частини неправомірної вигоди у сумі 243 000 гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Автономної республіки Крим. Оперативний супровід - Управління Служби безпеки України у Запорізькій області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Читайте також: