Банда в Одесі заробляла на вимаганні грошей за "липове" сприяння у судах

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Служба безпеки України "накрила" в Одесі банду, яка спеціалізувалася на вимаганнях грошей від учасників судових процесів. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

"Діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на вимаганні грошей від учасників судових розглядів, зокрема кримінальних проваджень, блокувала в Одесі СБУ", - вказали у спецслужбі.

До складу групи, за даними СБУ, входило четверо жителів обласного центру. "Через особисті зв’язки вони підшукували громадян, справи яких перебували на розгляді у судах. За різні суми грошей зловмисники пропонували їм сприяння у нібито позитивному вирішенні питань в судових органах, зокрема щодо уникнення від адміністративної або кримінальної відповідальності. При цьому фактичного впливу на прийняття відповідних судових рішень учасники угруповання не мали", - додали у СБУ.

Гроші за "послуги" громадяни мали перераховувати на банківську картку. Усі контакти зі своїми клієнтами зловмисники здійснювали дистанційно – за телефоном або з використанням інтернет-сервісів.

Оперативники спецслужби задокументували десять епізодів протиправної діяльності групи.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи в Одесі та Запорізькій області правоохоронці виявили понад 100 SIM-карт мобільного зв’язку, кредитні та платіжні банківські картки, термінали мобільних телефонів, електронно-обчислювальну техніку із доказами незаконних дій.

Джерело: УНН

Читайте також: