Біля Львова затримали вантажівку з нелегалами, які їхали у рефрижераторі з яблуками в Росію

Біля Львова затримали вантажівку з нелегалами, які їхали у рефрижераторі з яблуками в Росію

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Чотирьох хлопців віком 16-17 років знайшли у рефрижераторі вантажівки у напівпритомному стані.

Чотирьох напівпритомних нелегалів виявили у вантажівці на заправці поблизу Львова У суботу 1 лютого, близько 23:00 у вантажівці яка перевозила яблука з Македонії до Росії знайшли чотирьох нелегалів. Під час зупинки на автозаправці у Гамаліївці біля Львова водій вантажівки виявив вже напівпритомних хлопців.

Цю інформацію ZAXID.NET підтвердив начальник управління запобігання та протидії контрабанди Галицької митниці Олег Лев. Відомо, що у вантажівці перебували четверо нелегалів. Це молоді хлопці віком 16-17 років. Двоє з них мають при собі документи, тож відомо, що вони громадяни Афганістану. В двох інших документів при собі немає.

Вантажівка у якій знайшли нелегалів перевозила яблука з Македонії до Росії. Перетнувши кордон через ПП «Дяково» водій вантажівки був змушений стати на вимушену зупинку.

Заїхавши на автозаправку у Гамаліївці, поблизу Львова почув дивні звуки у рефрижераторі, відчинивши двері виявив 4 напівпритомних юнаків. Зараз на місці працюють представники всіх спецслужб. Відомо, що нелегали у тяжкому стані, хлопці отримали переохолодження, зараз їм надають медичну допомогу. h

Джерело: zaxid.net

Читайте також: