Боец «Азова» Олег Черевко, которого ударили по голове возле супермаркета за то, что он заступился за девушек, умер в больнице

Боец «Азова» Олег Черевко, которого ударили по голове возле супермаркета за то, что он заступился за девушек, умер в больнице

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Об этом на своей странице сообщила его сестра.

29-летнему нападавшему в пятницу избрали меру пресечения в виде содержания под стражей. Однако ему назначили минимальный залог в размере 40 тысяч гривен. Несмотря на то, что доказательств его вины более чем достаточно. Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!

@zp_news_ua

Напомним. 

У Запоріжжі до коми побили бійця “Азову”.

За даними правоохоронців, у вівторок, 21 липня в поліцію надійшло #повідомлення з міської лікарні про те, що до них доставили місцевого мешканця, 1991 року народження, з травмами голови. На даний час стан #здоров’я потерпілого залишається стабільно важким,він знаходиться у комі.

Поліція встановила, що потерпілий — #військовослужбовець, який прибув у #Запоріжжя в короткострокову відпустку із зони проведення операції Об’єднаних сил. Біля продовольчого супермаркету він зробив зауваження молодику, який чіплявся до дівчат. Після цього почався #конфлікт і агресивний чоловік завдав азовцю ударів по голові, після чого він втратив свідомість. Правопорушник з місця пригоди зник.

Через кілька годин особу підозрюваного встановили, ним виявився раніше судимий мешканець Запоріжжя, 1991 року народження.

Його затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Очень жаль. Соболезнуем родным и близким.

Читайте також: