На Чернігівщині біля лісу знайшли тіло прокурора ОГП, — ЗМІ

На Чернігівщині біля лісу знайшли тіло прокурора ОГП, — ЗМІ

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Вдень 1 січня охоронець елітного готельного комплексу в Чернігівській області зателефонував в поліцію і повідомив, що виявив на вулиці тіло. Начальник відділу звернень громадян Офісу Генерального прокурора Євген Котенко був знайдений в 500-ту метрах від екоготелю "Бреч".

У Чернігівській області знайшли тіло прокурора ОГП.  Про це повідомила "Українська правда" напередодні з посиланням на власне джерело в правоохоронних органах.

За попередньою інформацією, прокурор святкував Новий рік у готелі разом зі своєю дружиною Юлією, і близько двох годин ночі з невідомих причин пішов у ліс, де пробув орієнтовно до п'ятої ранку.  Джерела "УП" відзначають, що камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився і зняв з себе одяг.  Попередньою причиною смерті називають переохолодження. Також джерело в правоохоронних органах додає, що при огляді тіла видимих ​​тілесних ушкоджень фахівці не виявили, також не знайшли й слідів боротьби на місці смерті.

Зазначимо, Євген Котенко раніше працював старшим помічником військового прокурора Анатолія Матіоса. Дружина померлого, Юлія Котенко, також є співробітницею Офісу Генерального прокурора. Вона працює головним спеціалістом відділу по роботі з кадрами в ОГП.