На Рівненщині розшукують чоловіків, що викрали світлову інсталяцію оленів з центральної площі

Previous Next

Учора, 12-го січня у Фейсбук-спільноту «Великоомелянська Об’єднана Територіальна Громада» написала мешканка Великої Омеляни Альона Нестерук про те, що два невідомих чоловіка, у ніч на 12 січня з центральної площі селища викрали світлову інсталяцію - двох оленів, що красувалися біля новорічної ялинки. Ба більше, вони навіть поглумилися над ялинкою.

Жінка зауважила, що це сталося близько п‘ятої ранку. І що зловмисників зафіксували камери відеоспостереження, що встановлені на адміністративній будівлі та в‘їзді в село. Також, вона написала, що звернулася до поліції та надіється, що чоловіків швидко розшукають та покарають за скоєне.

- «Тішилися не довго… Цьогоріч у Великій Омеляні гучно та урочисто відкрили центральну ялинку, котру встановили в центрі села перед Будинком культури. З ініціативи вже новообраної голови ОТГ, а до недавна, заступниці голови Великоомелянської сільської ради Алли Карпюк ялинка 2020 красувалась світловою інсталяцією котрій раділи і діти і дорослі. Проїжджаючі повз Омеляну зупинялись, щоб зробити фото на фоні новорічної красуні. Та цієї ночі, близько 5-ої години ранку двоє зловмисників вирішили, що омелянці вдосталь натішились, тому викрали світлову інсталяцію і поглумились над ялинкою. На щастя, крадіїв зафіксували камери відео-нагляду, котрі встановлені на приміщенні адмінбудівлі та на в'їздах і виїздах села. Тому розраховуємо на оперативні дії наших полісменів та дільничого і закликаємо злочинців повернути викрадене в найкоротші терміни. Можливо хтось в цей час став випадковим свідком цієї неприємної ситуації пишіть мені у особисті повідомлення!!! З ким робити Європу з нашої ОТГ ?»- написала Альона Нестерук.