На Сумщині викрито суддю на отриманні 2 тис. доларів хабара

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

У Сумській області викрито суддю Зарічного районного суду м Суми на висловленні прохання та отриманні 2 тис. доларів хабара.

"Під процесуальним керівництвом прокурорів САП детективами НАБУ викрито суддю Зарічного районного суду м. Суми на висловленні прохання та отриманні 2 тис. доларів неправомірної вигоди", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що за вказані кошти служитель Феміди обіцяв прийняти на користь громадянина судове рішення у двох справах про адміністративні правопорушення.

"Під час обшуків, які було проведено 7 листопада 2019 року на підставі ухвал слідчого судді Вищого антикорупційного суду, правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти, що були отримані суддею у якості неправомірної вигоди", - зазначається в повідомленні.

Наразі вирішуються питання про повідомлення судді про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою – ред.), а також тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, ВАКС призначив до розгляду справу судді з Одеси, якого спіймали на хабарі.

Джерело: УНН

Читайте також: