На Сумщині всю ніч шукали двох маленьких братів, які закрилися в багажнику автомобіля на сусідньому подвір'ї

На Сумщині всю ніч шукали двох маленьких братів, які закрилися в багажнику автомобіля на сусідньому подвір'ї

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

На Сумщині двох зниклих братиків знайшли ...у багажнику автомобіля

Про зникнення своїх дітей, 6-и та 7 и років, вночі в поліцію повідомила 43-річна жителька села Клишки Шосткинського району. 

За вказаною адресою негайно виїхали співробітники поліції.

Правоохоронці з’ясували, що вдень хлопці гралися на вулиці, а от ночувати додому не прийшли. Їх нетвереза матір пояснила, що намагалась самостійно розшукати дітей, проте ні вдома у родичів, ні у сусідів їх не було.

«На пошуки малолітніх була задіяна значна кількість співробітників нашого підрозділу та кінолог зі службовою собакою, - розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції. – Поліцейські обійшли понад 20 нежилих обійсть та навколишні чагарники – дітей ніде не було. 

Лише вранці їх знайшли на сусідньому подвір’ї: у багажнику автомобіля вони влаштували собі ночівлю. На щастя, діти були живі та неушкоджені».

Як з’ясувалося, по сусідству мешкає одноліток хлопців, їх товариш. Його батьки і дозволили дітям гратися в автомобілі. Хлопці нанесли туди подушок та ковдр, а ввечері, коли товариша вже забрали додому, вони потайки залізли у багажник і випадково зачинили кришку зсередини. Вранці стукіт з багажнику почула господиня, яка випустила «полонених» з машини.

Наразі матір хлопців присягається правоохоронцям, що буде більше уваги приділяти своїм дітям. З нею полісмени ведуть профілактичну роботу, розповідаючи про можливі наслідки таких ситуацій. 

На жінку було складено адміністративний протокол за ознаками ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Про цей випадок також проінформовані соціальні служби району для належного реагування. 

За матеріалами поліції Сумської області

Читайте також: