На Сумщині жінка збиралась годувати домашню худобу… коноплями. Відео

На Сумщині жінка збиралась годувати домашню худобу… коноплями. Відео

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Подія сталася днями в селі Тучне Білопільського району, що на Сумщині. Працівники місцевої поліції вилучили з селянської садиби більше сотні кущів коноплі. Як пояснила сама власниця, вона збиралася коноплями годувати худобу.

Про те, що одна з жительок району вирощує у своєму господарстві коноплі, працівники поліції дізнались під час проведення операції «Мак-2019». Отримавши санкцію на обшук, вони завітали до 59-річної жінки додому. Справді, на подвір‘ї, в саду та на городі рясніли чималі коноплі. Правоохоронці облікували загалом 112 рослин.

Сама жінка пояснює, що коноплі посіяла та вирощувала задля… годування худоби. І про законодавчу заборону займатися  таким аграрництвом начебто нічого не знала.

Поліцейські увесь «корм» вилучили, а за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками  за ч. 1 ст. 310 КК України "Посів або вирощування снотворного маку чи конопель". Тепер жінці доведеться постати перед Законом і пояснити мотиви свого вчинку в суді. Їй загрожує сплата чималого штрафу, або арешт до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Читайте також: