Патрульні Львова швидко знайшли викрадений у дитини телефон

Патрульні Львова швидко знайшли викрадений у дитини телефон

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Вчора патрульні отримали виклик від жінки, яка повідомила, що на вулиці Фурманській у її дитини невідомий викрав телефон. 15-річна донька вийшовши з маршрутного транспортного засобу виявила відсутність мобільного.

Жінка стежила за локацією телефону і вказувала де він зараз. Впродовж 20 хвилин його місце розташування показувало на перетині вулиць Кобилиці та Княгині Ольги. Патрульні провели поверхневу перевірку всіх підозрілих осіб поблизу. Викраденого телефону в них не було. Поруч були відділення пошти та ломбард. Екіпаж попередив їхніх працівників про те, що хтось може відправити чи здати телефон. Вже невдовзі зателефонував працівник пошти і повідомив, що невідома особа здала на відправку телефон згаданої моделі. Зявниця прибула на місце локації телефону та за допомогою спареного пристрою встановила, що телефон є у відділенні пошти.

Для остаточного підтвердження жінка увімкнула звуковий сигналі він пролунав з тієї ж пошти.

У відправленні був ще один заблокований телефон. Поліцейські встановлюватимуть чи він не крадений.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Львівського районного управління поліції. Після проведення слідчих дій, телефон повернуть власникам. Жінка згодом зателефонувала на лінію 102 та подякувала патрульним за те, що швидко знайшли викрадений телефон.