Поліцейські Київщини допомогли майбутній мамі вчасно доїхати  до пологового будинку

Поліцейські Київщини допомогли майбутній мамі вчасно доїхати до пологового будинку

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Саме оперативність поліцейських та людська небайдужість допомогли швидко супроводити до пологового будинку вагітну жінку, де вже за кілька хвилин вона стала мамою.

На спецлінію «102» надійшло незвичне повідомлення від схвильованого мешканця Бориспільщини про те, що у його дружини розпочалися перейми. Щоб швидше дістатися до пологового будинку, який розташований в Солом’янському районі столиці, він попросив допомоги. Працівники Бориспільського відділу поліції зустріли автівку у селі Рогозів. Не зволікаючи ні хвилини, наряд реагування патрульної поліції увімкнув проблискові маячки та звукові сигнали і, минаючи автомобільні затори на дорогах, допомогли швидко дістатися подружжю до лікарні.

Молодий батько подякував поліцейським за розуміння та оперативну допомогу, а правоохоронці, впевнившись, що породілля знаходиться під наглядом лікарів, вирушили на службу, де на них вже чекали нові виклики. Оператори спецлінії «102» на зв’язку 24/7 , від яких залежить вчасне прибуття поліцейських нарядів на місце події.

Пам’ятайте, один дзвінок може припинити правопорушення, або врятувати чиєсь життя! Поліцейські Київщини продовжують служити та захищати.

Читайте також: