Поліцейських, які постраждали внаслідок підриву міни на Луганщині, госпіталізовано гвинтокрилом НГУ в лікарню Мечникова у Дніпрі

Поліцейських, які постраждали внаслідок підриву міни на Луганщині, госпіталізовано гвинтокрилом НГУ в лікарню Мечникова у Дніпрі

20 травня приблизно о 21.30 в районі селища Трьохізбенка Новоайдарського району четверо бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ 1», під час виконання завдання командування штабу Операції об’єднаних сил, отримали осколкові поранення в результаті підриву на міні.

Командир батальйону полковник поліції Сергій Губанов, рятуючи побратимів, загинув від отриманих поранень. 

Інші бійці були доставлені до місцевої лікарні. Сьогодні заступника командира батальйону Сергія Кисленських та старшого інспектора озброєння Володимира Сотнікова батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ 1» було екстрено евакуйовано гвинтокрилом Національна гвардія України із Сєверодонецька до лікарні ім. І.І. Мечникова у Дніпрі. 

Сергій має вогнепальне осколкове поранення м’яких тканин грудної клітини та ноги з наявністю металевих уламків і струс головного мозку. 

Володимир має вогнепальне осколкове поранення м’яких тканин плеча, грудної клітини та колінного суглобу з наявністю металевих уламків, струс головного мозку.

Подальше лікування та реабілітацію поліцейські проходитимуть у Дніпрі.