"Проспиртоване" авто? - тричі за добу патрульні зупиняли одне й те саме авто, кожного разу був інший водій і кожного разу водій був п’яний

"Проспиртоване" авто? - тричі за добу патрульні зупиняли одне й те саме авто, кожного разу був інший водій і кожного разу водій був п’яний

Вночі Івано-Франківські патрульні зупинили автівку Renault Trafic за порушення ПДР. Під час спілкування з 33-річним водієм інспектори відразу ж помітили ознаки алкогольного сп’яніння, яке згодом підтвердив алкотест — 1.63 проміле.

Патрульні склали на кермувальника протокол за ст. 130 КУпАП і передали автомобіль під розписку тверезому водію.

Через деякий час, на вулиці Незалежності, патрульні виявили ДТП за участі того ж самого Renault. За кермом перебував 31-річний водій, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на алкотест — 1.46 проміле.

Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за ст.124 КУпАп (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ст. 130 КУпАП (Керування у стані сп'яніння), ст.126 КУпАП (Керування транспортним засобом без відповідних документів). Водія відсторонили від керування.

Сьогодні, на вулиці Незалежності патрульні побачили вже знайомий автомобіль, який знову ж таки порушував правила дорожнього руху.

Керував авто 34-річний місцевий житель, який також мав ознаки алкогольного сп’яніння. Проте пройти освідчення відмовився. Тому правоохоронці склали адміністративні матеріали за ст. 130 (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння, особою, яка керує авто з ознаками сп’яніння) КУпАП.

За матеріалами - Патрульна поліція Івано-Франківської області

Просмотров: 302
Печать