У Брусилівському районі поліцейські затримали чоловіка за підозрою у смертельному травмуванні батька

Previous Next

У с. Покришеві побутовий конфлікт між сином та батьком завершився  побиттям останнього. Отримані травми стали для 56-річного чоловіка фатальними. Після встановлення цих обставин поліцейські затримали підозрюваного.

Повідомлення про смерть чоловіка надійшло до поліції  уранці 14 листопада від сусіда померлого.  Обставини, зафіксовані на місці події працівниками слідчо-оперативної групи Брусилівського відділення поліції, вказували на високу ймовірність причетності сторонніх до неї.

- Однак син загиблого, який проживав разом з ним, категорично заперечував і конфлікт між ними, і подальше побиття батька. Лише після проведення відповідного дослідження і висновків експертів щодо наявності у пенсіонера тяжких тілесних ушкоджень, що і стали причиною смерті, чоловік таки розповів, як розгортались події, - прокоментував начальник Брусилівського відділення поліції Сергій Цівончук.

Попередньо встановлено, що увечері 13 листопада між батьком та сином виник побутовий конфлікт на грунті зловживання останнім алкоголем. Пенсіонер через хворобу був обмежений у можливості самостійно пересуватись, тож обов’язки по його догляду часто викликали роздратування у підозрюваного. Того вечора між ними розгорілась чергова суперечка, під час якої син схопився за палицю. Коли його емоції трохи вщухли, він покинув побитого батька і пішов спати в іншу кімнату. А уже наступного ранку виявив того мертвим.

Поліцейські затримали  33-річного чоловіка у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Досудове рослідування проводиться за ч.2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

- Раніше затриманий уже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Нині йому загрожує покарання у вигляді ув’язнення на термін від 7 до 10 років, - сказав Сергій Цівончук.

Джерело: Нацполіція України

Просмотров: 334
Печать