У Дніпрі поліцейські встановили п’ятикласника, який повідомив про замінування школи

У Дніпрі поліцейські встановили п’ятикласника, який повідомив про замінування школи

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

З навчального закладу евакуювали понад 700 учнів та вчителів, після чого працівники вибухотехнічної служби обстежили будівлю. В результаті жодних вибухових або небезпечних пристроїв виявлено не було.

26 вересня близько 14:00 на лінію «102» надійшов виклик про замінування класу інформатики однієї із шкіл м. Дніпро. Крім цього, дитячий голос додав, що за 5 тис. гривень він забере динаміт.

Співробітники вибухотехнічної служби та кінологи обстежили будівлю школи та прилеглу територію. В результаті жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було.  В ході подальших заходів працівники Новокодацького відділення поліції встановили, що про замінування школи повідомив учень 5-го класу. З якою метою телефонував до поліції, хлопець пояснити не зміг. Поліцейські вилучили мобільний телефон та сім-картку як речовий доказ. На батьків 10-річної дитини було складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Поліція закликає батьків провести з дітьми бесіди про неприпустимість таких жартів та пояснити їм, що хибний виклик поліції є порушенням закону. За неправдиве повідомлення про мінування школи батьки хлопчика заплатять штраф. Також за даний злочин передбачена кримінальна відповідальність за ст. 259 Кримінального кодексу України.

Джерело: Національна Поліція України

Читайте також: