У Дніпрі викрито директора комунального підприємства, дії якого спричинили державі збитки у сумі близько 2,5 млн грн

У Дніпрі викрито директора комунального підприємства, дії якого спричинили державі збитки у сумі близько 2,5 млн грн

  • Категорія: Україна
Ratings
(0)

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора комунального підприємства за скоєння злочинів, передбачених ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах; службове підроблення).

Так, у листопаді 2017 року керівник комунального підприємства, діючи за попередньою змовою з директором товариства з обмеженою відповідальністю, придбав у останнього непридатний для використання карусельний станок, сплативши за нього понад 2,5 млн грн державних коштів, хоча справжня вартість за якісний аналог складає лише 100 тис грн. Аби приховати незаконну діяльність, посадовці склали та підписали підроблені документи щодо відповідності товару тендерній документації.

Наразі директору комунального підприємства повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень.

Як повідомлялось раніше, кримінальне провадження відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 КК України вже направлено до суду.

Джерело: Прокуратура Дніпропетровскьої області

Читайте також: