У САП підтвердили затримання Онищенка у Німеччині

У САП підтвердили затримання Онищенка у Німеччині

Спеціалізована антикорупційна прокуратура підтвердила інформацію про затримання колишнього народного депутата Олександра Онищенка, який є підозрюваним у так званій "газовій справі", в Німечинні. Про це повідомили в пресслужбі САП.

На питання журналіста, чи затримали Онищенка в пресслужбі САП відповіли: “Так, затримали в Німеччині”.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд арештував півмільйона євро коштів народного депутата VII і VIII скликань Олександра Онищенка, який є підозрюваним у так званій “газовій справі”.

Як повідомлялося, за версією слідства, народний депутат VII і VIII скликань Олександр Онищенко є засновником та керівником злочинної організації, учасники якої в період з січня 2013 року по червень 2016 року протиправно заволоділи понад 1,6 млрд грн від реалізації природного газу. Внаслідок таких дій ПАТ “Укргазвидобування” (100% акцій належать державній НАК “Нафтогаз України”) спричинено збитки в сумі більш ніж 740 млн грн.

Загалом слідство встановило причетність до участі у “газовій схемі” 29 осіб. З-поміж них — двоє близьких людей, які виконували роль співорганізаторів, решта — працівники ПАТ “Укргазвидобування”, юрист, фінансисти, керівники компаній тощо.

Джерело: УНН